1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > G.Burgess.London 1971 - Rolls-Royce "Gren Ghost" 1906 - unikatowy obrazek z części od zegarków (nr 6583686)

G.BURGESS.LONDON 1971 - ROLLS-ROYCE "GREN GHOST" 1906 - UNIKATOWY OBRAZEK Z CZĘŚCI OD ZEGARKÓW

studiolepianka

Cena: 168 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Unikatowy obrazek wykonany z części od zegarków ;) Tu - ROLLS ROYCE "GREN GHOST" 1906 . Sygnowany G.Burgess London 1971.Nie często spotykana na rynku polskich rzecz ;) Utrzymany w lekko złotej tonacji, z dużą fantazją i precyzją wykonany . Oprawiony w złotą drewnianą ramkę z szybką.Od tylu haczyki ze sznurkiem. Gotowy do zawieszenia . 26,5 x 12,5 obrazek widoczny 14,5 x 9,5 Stan zachowania dobry . Drobne ślady czasu ;) Starałam się pokazać na zdjęciach

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #g wurgess london obraz, #obraz z zegarowych części, #rolls royce gren ghost 1906, #vintage style dekoracja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top