1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Gruszki na wierzbie ;) (nr 6275983)

GRUSZKI NA WIERZBIE ;)

Mitsu

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Naszyjnik :D GRUSZKI NA WIERZBIE w gamie godnej polskich kolorystów: wykonany z opalu peruwiańskiego, agatu mszystego fasetowanego i jadeitu w ciepłym żółtym tonie. Kolia pięknie dopasowuje się do kształtu szyi.

Gruszki na wierzbie...pożądane i w tym przypadku zdecydowanie możliwe do uzyskania :)

Zapięcie 4 mm, magnetyczne z blokadą. Długość około 49 cm.
Opakowanie prezentowe wykonane ręcznie.

TAGI: #agat mszysty, #kolia z minerałami, #opal peruwiański, #żółty jadeit
Mitsu

Give Joy and Take Joy.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mitsu

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top