1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > Jasny album z suszonymi kwiatami 10 kart, 25x25 cm (nr 4649132)

JASNY ALBUM Z SUSZONYMI KWIATAMI 10 KART, 25X25 CM

Faramuszka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Album Wspominacz. Album na zdjęcia idealny na wspomnienia z wakacji, ale nie tylko, przyjmie wszystko :) Przód okładki ozdobiony suszonymi kwiatami, z miejscem na wklejenie zdjęcia głównego. W środku karty wyklejone jasnym papierem, takim samym jak na okładce. 10 grubych kart na zdjęcia do samodzielnego wklejenia. Wymiary: 25x25 cm. Możemy umieścić dowolny odręczny podpis na okładce pod zdjęciem głównym, a także krótki tekst lub datę na drewienkach. Album sprzedajemy z pustym miejscem na wklejenie własnego zdjęcia na okładce. Z uwagi na to, że album jest tworzony na zamówienie i zdobiony ręcznie, z użyciem suszonych kwiatów, każdy egzemplarz jest inny.

TAGI: #album na zdjęcia, #prezent dla kobiety, #suszone kwiaty, #wklejane zdjęcia
Faramuszka

Zadbamy o to abyś miał w czym wypić swoją poranną kawę! Nasze ręcznie malowane kubki chętnie dotrzymają Ci towarzystwa. Każdy z nich otulimy w pachnące drzewem wiórki i zamkniemy w kartonowym pudełeczku. Jeśli Twoje rośliny też są wciąż spragnione, to z chęcią zamieszkają w naszych doniczkach, dzięki którym już nigdy nie zapomnisz o ich podlewaniu. Odwiedź nas, czekamy na Ciebie!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Faramuszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top