1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > Sztyfty
  5.  > Kolczyki sztyfty Popcorn (nr 6178844)

KOLCZYKI SZTYFTY POPCORN

BroCat

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kolczyki popcorn, jest to wyjątkowy dodatek, który z pewnością zostanie zauważony - idealne dla osób uwielbiających się wyróżniać.


Wykonane są ręcznie z wysokiej jakości materiałów.

Sztyfty są ze stali chirurgicznej.

Do każdej pary kolczyków zatyczki gratis.

Do wykonania używam precyzyjnych narzędzi modelarskich, bez użycia gotowych form, więc wyglądem mogą się troszkę różnić, dzięki czemu każda para jest wyjątkowa.

Wykonuję również zamówienia indywidualne - mogę zmienić ten wzór, lub stworzyć specjalnie dla Ciebie coś oryginalnego!

Tagi: #kolczyki z modeliny

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: BroCat Craft Kaja Konarska
Puławska 2, 05-500 Piaseczno
NIP: 123-117-15-70
BroCat

W moim sklepie znajdziesz wiele niesamowitych i malutkich przedmiotów, od kolorowej biżuterii przedstawiającej małe postacie, zwierzątka, czy słodycze, przez akcesoria dla lalek, miniaturowe jedzenie na samych lalkach kończąc. A wszystkie te produkty wykonane ręcznie i zrodzone z wielkiej pasji do miniatur.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BroCat

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top