1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Kolekcjonerska donica WŁOCŁAWEK, Spółdzielnia 'Przyjaźń', proj. A. Trzaska, lata 60. (nr 5362528)

KOLEKCJONERSKA DONICA WŁOCŁAWEK, SPÓŁDZIELNIA 'PRZYJAŹŃ', PROJ. A. TRZASKA, LATA 60.

Good Old Things

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Nigdy nieużywana kolekcjonerska doniczka projektu Andrzeja Trzaski z lat 60. Doniczka " Ogródek Cza ka" wykonana ręcznie dla SPPLiA "Przyjaźń" Włocławek. Stan nowy/ nigdy nieużywany z oryginalną naklejką. Doniczka wykonana z gliny.
Wymiary:
wysokość 10 cm | średnica 14 cm

Rys historyczny:
Andrzej Trzaska ur. 15.04.1935 r. w Warszawie. Absolwent Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Malarz, grafik. Twórczość malarska głównie o tematyce marynistycznej wyróżniona nagrodą Ministra Kultury i Sztuki, obrazy znajdują się w Muzeum Narodowym w Warszawie i Gdańsku.
Poza malarstwem i grafiką specjalizuje się również w ceramice artystycznej uczestnicząc corocznie w warsztatach organizowanych podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki. W latach 60. i 70. główny projektant w SPPLiA "Przyjaźń" Włocławek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top