1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Artykuły papiernicze
  4.  > Zakładki do książek
  5.  > Kompaktowa Zakładka do książki Rainbow Vol.4 - fiolet (nr 6754843)

KOMPAKTOWA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI RAINBOW VOL.4 - FIOLET

Fioletova Handmade

Cena: 47 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 21,00 zł / 4,20 zł
Kurier: 25,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Jeżeli cenisz rękodzieło ponad produkty masowej produkcji - trafiona dziesiątka!

Zakładka do książki w wersji kompaktowej, która będzie idealnym kompanem dla Ciebie i Twojej lektury podczas wyjazdu, i nie tylko. Mała, zgrabna i odlana z żywicy epoksydowej, która pozwala cieszyć się zakładką latami. Świetny pomysł na prezent dla każdego Mola książkowego.
Wymiary: 2,5 cm x 9,2 cm.

Spersonalizowane zakładki to wprost idealny sposób na rozpieszczenie siebie, lub bliskiej nam osoby. Nic nie ucieszy bardziej miłośnika książek, jak cichy towarzysz, który cieszy oko.

Istnieje możliwość wykonania zakładki na zamówienie. Idealna opcja dla osób które chcą tchnąć w przedmiot coś co będzie miało znaczenie dla jej przyszłego właściciela.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Zdjęcia przedstawiają przykładowy przedmiot. Kupując bezpośrednio w naszym sklepie, klient automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa – jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów – na nadanie przesyłki w imieniu i na koszt kupującego

TAGI: #kwiaty, #kwiaty w żywicy, #suszone kwiaty, #żywica
Fioletova Handmade

Rękodzieło wykonane w pojedynczych egzemplarzach, co stanowi znaczną przewagę nad przedmiotami masowej produkcji, bo przecież każdy z nas chce czuć się wyjątkowo. Możliwość tworzenia spersonalizowanych prezentów sprawia, że i nasi bliscy znacznie bardziej docenią przedmiot wykonany z myślą o nich, od czegoś co znajdą na półkach większości sklepów. Obserwuj by śledzić nowe kolekcje i pojawiające się promocyjne ceny!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fioletova Handmade

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top