1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Komplet filiżanek KAŚKA, Mirostowice, A. Sadulski (nr 6440654)

KOMPLET FILIŻANEK KAŚKA, MIROSTOWICE, A. SADULSKI

HOME MANIFESTO

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Komplet filiżanek Kaśka składa się z 4 filiżanek wraz z talerzykami. Komplet został wykonany z porcelitu i został poddany szkliwieniu. Filiżanki posiadają ciekawe wzory – dwie z nich występują w jaśniejszym wydaniu, zaś dwie kolejne posiadają domieszkę czerni. Wzory, które widać zarówno na filiżankach jak również spodkach, pozwalają zweryfikować, że jest to pierwszy typ kompletu Kaśka, zaprojektowany przez Adama Sadulskiego. Wzór ten był produkowany od roku 1973.

Na spodzie filiżanek i spodków doskonale zachowane sygnatury "MI | MIROSTOWICE".

Wymiary:
wysokość filiżanki: 6,5 cm
średnica filiżanki: 10 cm
objętość filiżanki: 0,28 l
wysokość talerzyka: 2 cm
średnica talerzyka: 14,5 cm

Stan: trzy filiżanki ze spodkami są w stanie bardzo dobrym, jedna filiżanka posiada pęknięcie po całej jej długości oraz delikatnie wyszczerbiony od spodu talerzyk – mankamenty zostały zaprezentowane na zdjęciu.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #filiżanki prl, #komplet kaśka mirostowice, #mirostowice, #porcelit
HOME MANIFESTO

Sprzedajemy unikatowe przedmioty.
Zajrzyj do naszego sklepu i manifestuj swoje wnętrze!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy HOME MANIFESTO

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top