1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > koralikowe Cudeńko oryginalne precyzyjnie wykonana serwetka biżuteria dla wnętrza (nr 5144372)

KORALIKOWE CUDEŃKO ORYGINALNE PRECYZYJNIE WYKONANA SERWETKA BIŻUTERIA DLA WNĘTRZA

studiolepianka

Cena: 188 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Bizuteria dla wnętrza. Koralikowa, Koronkowa robota. Oryginalna, niesamowita rzecz., duża serwetka w kształcie rombu. Szklane koraliki w kolorze miodu i starego złota, precyzjny wzór. Dość ciężka.plastyczna,mocna, dość Gruba. Przez co przed ciepłem zabezpiecza. Światło-lubna...Pięknie mieni się ciepłym, miodowym połyskiem . Cudeńko; ) Na ostatnim zdjęciu zrobionym w świetle nieco widać urodę barwy i połysku. Jeśli to ręczna praca, a wszystko na to wskazuje. ..to ja chylę czoła; ) okolo 73 x 45 . Można praktycznie złożyć do przechowywania. Stan zachowania bardzo dobry.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #koralikowa, #koronkowa, #oryginalna, #serwetka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top