1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Księżycowa Książka Kucharska (nr 6032394)
Dzień Dziadka 2019

KSIĘŻYCOWA KSIĄŻKA KUCHARSKA

Little Foxes

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Helga Foger - Księżycowa książka kucharska

Gotowanie z przyjemnością; jedzenie bez wyrzutów sumienia. Mieszkający z dala od zgiełku wielkich miast kierują się bardziej niż inni rytmem życia natury. Wiedzą, że Księżyc w swoich zmiennych fazach i podczas wędrówki przez nieboskłon wpływa m.in.. Na wzrost roślin, określa optymalna porę zasiewu i żniw. Oddziałuje też na człowieka, jego samopoczucie i zdrowie. Nów, np. jest idealną porą na oczyszczanie, rzucanie nałogów...Ostatnia kwadra Księżyca najlepsza jest na wszelkie działania związane z pielęgnacją włosów...Żyjąc zgodnie z naturą jesteś silniejsza i zdrowsza!

160 stron

Stan książki idealny.
Oprawa twarda.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #helga foger, #książka kucharska, #księżycowa książka kucharska, #zdrowe życie
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Little Foxes

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top