1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchnia i jadalnia
  4.  > Kubki i filiżanki
  5.  > Kubek z czapką ;) (nr 4786316)

KUBEK Z CZAPKĄ ;)

drosann

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Oferuję kubek z czapką/ pokrywką, wylepiony ręcznie z gliny
w technice tzw. z wałeczków, co podkreślam sposobem szkliwienia.

Produkt wysokopalony, szkliwiony, można myć w zmywarce.

Obecnie produkt dostępny na zamówienie, czas oczekiwania: 2 tygodnie.

Tagi: #ceramika, #czapka, #kubek, #pokrywka

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Pracownia wnętrz i ceramiki Anna Droś
Ul. Powstańców 53/1, 41-100
NIP: 643-158-23-81
drosann

Projektowaniem ceramiki zajmuję się od czasu studiów (2000r), projektowaniem wnętrz od 2009. Moja praca jest ściśle związana z moimi zainteresowaniami, które zawsze koncentrowały się wokół plastyki i projektowania oraz miały wpływ na moje wybory edukacyjne i zawodowe.
Na Becobazaar oferuję przede wszystkim wyroby ceramiczne. Lubię, gdy naczynie posiada ślady sposobu formowania, stąd podkreślone poprzez kolory szkliw kształtowanie techniką tzw. z wałeczków czy na kole garncarskim. Ponieważ preferuję możliwość praktycznego wykorzystania wykonywanych przeze mnie przedmiotów, są to głównie formy naczyniowe z przeznaczeniem do codziennego użytku.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy drosann

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top