1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Lampy
  4.  > Lampa stołowa z klocka drewna sosnowego, duża brązowa lampka nocna z palonego drewna, drewniana lampa stołowa (nr 6365979)

LAMPA STOŁOWA Z KLOCKA DREWNA SOSNOWEGO, DUŻA BRĄZOWA LAMPKA NOCNA Z PALONEGO DREWNA, DREWNIANA LAMPA STOŁOWA

sielskiewzgorze

Cena: 240 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Lampa stołowa wykonana z wypalanego klocka drewna sosnowego z zachowanymi starymi cięciami drewna wykonanymi przez drwala. Drewno posiada liczne dekoracyjne sęki, pęknięcia oraz stare "blizny" od piły motorowej. Kolor drewna naturalny. Element dekoracyjny stanowi naturalne ukształtowanie powstałe w wyniku spalania drewna. Lampa zabezpieczona bezbarwnym olejem o jedwabistym połysku. Lampka nocna wyposażona w mosiężną oprawkę z wyłącznikiem w standardzie E27. Przewód zasilający dekoracyjny w oplocie jutowym. Abażur retro z lat 80 tych w kolorze brązowym z widoczną strukturą słomki.

TAGI: #drewniana lampka, #lampa stołowa, #lampka nocna, #lampka z drewna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy sielskiewzgorze

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top