1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Lampy
  4.  > Lampy wiszące
  5.  > Lampa sufitowa z deski orzecha włoskiego, żyrandol ze starej deski i lin jutowych (nr 6667863)

LAMPA SUFITOWA Z DESKI ORZECHA WŁOSKIEGO, ŻYRANDOL ZE STAREJ DESKI I LIN JUTOWYCH

sielskiewzgorze

Cena: 1150 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Lampa sufitowa wykonana z grubej deski z drewna orzecha włoskiego oraz dekoracyjnych bardzo grubych lin jutowych. Drewno posiada zachowane oryginalny kolor i końcówki powstałe w wyniku starego cięcia piła motorową. Lampa ręcznie szlifowana, wszystkie przebarwienia drewna mają charakter naturalny i wynikają z wieku drewna. Drewno zabezpieczone bezbarwnym olejem naturalnym o jedwabistym połysku. Oprawki żarówek E-27 ukryte w ręcznie wykonanych oprawach z liny jutowej. Źródło światła stanowią 3 żarówki dekoracyjne LED "edison" o mocy 4W (wliczone w cenę). Przewody zasilające oraz oprawki żarówek ukryte zostały w dekoracyjnym oplocie z liny jutowej grubości 3,5 cm. Szerokość lampy 120 cm, długość od sufitu do końcówki środkowej żarówki ok. 85 cm. lampa działa na dwa lub jeden przycisk wyłącznika.

TAGI: #lampa, #lampa sufitowa, #lampa z drewna, #lampa z lin jutowych
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy sielskiewzgorze

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top