1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Lampy
  4.  > Oświetlenie dekoracyjne
  5.  > Lampion TORCH (nr 6856766)

LAMPION TORCH

Siedlisko Form

Cena: 85 zł

Dostępnych: 7 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 14,00 zł
Paczkomat InPost: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Lampion TORCH 1
marka: naturehype
Wymiary:
wysokość – ok. 10,5 cm
średnica – ok. 10,5 cm

Cena dotyczy jednej sztuki.

Zarówno materiał, jak i proces produkcyjny sprawiają, że poszczególne egzemplarze produktów tworzonych w seriach, mogą różnić się między sobą. Każdy z nich, tak jak w naturze, ma swój unikalny charakter. Staramy się zachowywać, na ile to konieczne, kształty i symetrię poszczególnego asortymentu, jednocześnie pozwalając każdemu egzemplarzowi wyrażać siebie

Tagi: #ceramika, #lampion, #prezent

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Punkt Wyjścia Konrad Skwierczyński
Sosnowiecka 6 m 7, 01-496 Warszawa
NIP: 522-270-97-30
Siedlisko Form

W dzisiejszych czasach słowo natura jest jednym z najczęściej używanych, zarówno w kontekście ekologii, jak też wielu branż przemysłu i usług.
Jest wynikiem autentycznej troski, pasji, ale też chwytem reklamowym i dźwignią handlu.
Jest wspomnieniem, marzeniem, ucieczką od codziennego zgiełku.
Niektórym przeszkadza, inni poświęcają jej życie.
Jednak ona jest, chcemy czy nie, jesteśmy jej częścią.
W Siedlisku Form postanowiliśmy, że "będzie naszą wspólniczką, inspiracją, tworzywem bądź motywem. Wykorzystamy jej materię i właściwości, pomocne będą jej kształty, a czasem tylko towarzystwo."
Jeśli chcecie zobaczyć co nam wychodzi ze współpracy z naturą, a może macie ochotę dopełnić swoją przestrzeń jednym z jej efektów, zapraszamy do świata Siedliska Form.
Dobrej zabawy, miło Was widzieć:)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Siedlisko Form

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top