1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > Linda James miniatura oryginał obrazek sygnowany farbami wodnymi malowany (nr 6455229)
15 Urodziny DecoBazaar

LINDA JAMES MINIATURA ORYGINAŁ OBRAZEK SYGNOWANY FARBAMI WODNYMI MALOWANY

studiolepianka

Cena: 128 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Linda James -Miniatura - Gotowy do powieszenia wielce uroczy w wyrazie Obrazek. Oryginał sygnowany farbami wodnymi malowany. Clematis i sygnatura autorki. Kolory żywe radosne, nasycone. W ramkę Drewnianą elegancką ,dobrze dobraną do obrazka Oprawiony. Ramka ze złoceniem , srebrzeniem w kolorze drewna i w wykończeniu satynowym... szybka i uchwyt metalowy do zawieszenia. Od spodu autorska nalepka .
Nadaje się na prezent.
11x 11 x 2 wewnątrz ramy 7,5 x 7,5 cm
Stan zachowania bardzo dobry, tylko taśma z tyłu do podklejenia.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #obrazek oryginał malowany, #oryginał clematis kwiaty, #prezent elegancki oryginalny, #ręcznie malowany miniatura
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top