1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Luksusowa, brutalnie kuta bransoletka. (nr 6827679)

LUKSUSOWA, BRUTALNIE KUTA BRANSOLETKA.

BohoArtJewelry

Cena: 260 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 7,00 zł / 1,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 36,00 zł / 7,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Luksusowa, brutalnie kuta bransoletka. Bransoletka z kutej miedzi z fałdami. Ekskluzywna praca ręczna, wykonana w jednym egzemplarzu.
Miedziana bransoletka przeznaczona jest dla osób cierpiących na choroby stawów, w tym reumatoidalne zapalenie stawów. Naukowcy jednoznacznie uważają, że brak miedzi w organizmie można zrekompensować na różne sposoby. Najłatwiej to zrobić w sposób znany egipskim uzdrowicielom - nosić miedzianą bransoletkę na dłoni. Współczesna nauka potwierdza ich wysoką skuteczność. WSKAZANIA DO NOSZENIA MIEDZIANEJ BRANSOLETKI NA PRAWEJ RĘCE - (wpływ na ośrodkowy układ nerwowy): Ból głowy, bezsenność, depresja, zmęczenie fizyczne i psychiczne, niskie ciśnienie krwi, cukrzyca, gruźlica, zaburzenia seksualne, astma oskrzelowa, zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów
WSKAZANIA DO NOSZENIA MIEDZIANEJ BRANSOLETKI NA LEWEJ RĘCE - (wpływ na układ sercowo-naczyniowy): Wysokie ciśnienie krwi, choroba niedokrwienna serca z atakami dusznicy bolesnej, tachykardia, niewydolność serca, hemoroidy, zapalenie stawów i artroza stawów.

Tagi: #bransoletka boho, #bransoletka kuta, #bransoletka z kutej miedzi, #luksusowa bransoletka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BohoArtJewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top