1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Przechowywanie
  4.  > Pojemniki i pudełka
  5.  > Mała osłonka na doniczkę washpapa (nr 5837976)

MAŁA OSŁONKA NA DONICZKĘ WASHPAPA

Monika Jaworska

W dniach 24.11.2021 - 25.12.2022 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 25.12.2022.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Osłonka z washpapa (to rodzaj wytrzymałego papieru do szycia - papier poddany obróbcie, dzięki której nie drze się, jest bardzo mocny i można go prać!), wykończenie brązowymi frędzlami washpapa. Osłonki na zamówienie, w wiadomości proszę podać szerokość i wysokość doniczki- cena dotycz małych i średnich doniczek (max średnica doniczki 17 cm wysokość 15 cm).

TAGI: #doniczka, #ekologiczny, #washpapa, #wegańska
Monika Jaworska

“Don’t you think I was made for you? I feel like you had me ordered—and I was delivered to you—to be worn. I want you to wear me, like a watch-charm or a hole bouquet—to the world."
— Zelda Fitzgerald, Letter to Scott
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Monika Jaworska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top