1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Inne
  5.  > Mapa Gdyni (nr 6109723)

MAPA GDYNI

Avocado Pracownia Twórcza

Cena: 250 zł 213 zł

Dostępnych: 4 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pierwsza Trójwymiarowa Morska Mapa Gdyni!

Trójwymiarowa Mapa Morska została stworzona w oparciu o kilkanaście map morskich i żeglugowych, by rzeczywiście oddać linie dna morskiego. Rzeczywiste rzędne,przebieg rzeki, oraz lokalizacja dzielnic i atrakcji turystycznych. Niesamowita precyzja cięcia i detale sprawiają, ze jest to dodatek w którego można wpatrywać się godzinami.

Mapa ręcznie polerowana, malowana i klejona.

wymiary:
szerokość: 20 cm / wysokość: 30 cm / grubość 1.2 cm

Idealnie nadaję się na prezent, w tryptyku z pozostałymi miastami Trójmiasta albo na ścianie pełnej innych dzieł sztuki i zdjęć. Mapa przykuwa uwagę, jest wyjątkowa i ozdobi każde wnętrze. Wspaniała pamiątka.
Dostępna z nagłówkiem po polsku lub angielsku - napisz w komentarzu, którą wybierasz.

Posiada otwór do zawieszenia.

TAGI: #drewno, #morze, #pamiątka, #polska
Avocado Pracownia Twórcza

Miejsce, gdzie dzieje się Twórczość.

W Avocado, wierzymy że dobry pomysł i przekraczanie granic to dwa najważniejsze aspekty projektowania.
Lubimy bawić się formą, materiałem, zaginać normy i budować kontrowersje.
Nasze produkty, są tego odzwierciedleniem.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Avocado Pracownia Twórcza

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top