DecoBazaar > Biżuteria vintage > Bransoletki > Masa perłowa i mosiądz etno kółka (nr 4468686)

MASA PERŁOWA I MOSIĄDZ ETNO KÓŁKA

absynt

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

duży zestaw pieknych kółek z mosiadzu i macicy perłowej. Mają ok 30 lat a są w stanie idalnym. Podana jest cena całego zestawu, ale gdyby ktoś miał ochotę na mniejszy zestaw ( min 4 szt) to podaję ceny pojedynczych kółek;
najcieńsza 2 mm 1 szt za 6 zł
cienkie 3 mm 6 szt po 7 zł za szt
średnie 7 i 9 mm po 1 sztuce 10 zł za szt.
grube 17 mm 2 szt po 15 zł za szt
łącznie jest 11 kółek w sumarycznej cenie 98 zł ale jeśli ktoś kupuje wszystkie to cena tak jak wystawiona 79 zł

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #boho kółka, #bransoletki kółka, #etno kółka, #kółka z macicy perłowej
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy absynt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top