1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Szkło
  4.  > Misa, proj. M. Metelak, Harrachov, Czechosłowacja, lata 60. (nr 6660606)

MISA, PROJ. M. METELAK, HARRACHOV, CZECHOSŁOWACJA, LATA 60.

Good Old Things

Cena: 270 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ciekawa misa lub popielnica o organicznym kształcie zaprojektowana przez Milan Metelák (1928-1993) dla Huty Szkła Harrachov w Czechosłowacji w latach 60. Popielnica o modelu katalogowym K169 została zaprojektowana w 1968 roku. Misa wykonana jest ze szkła miodowego, formowanego ręcznie. Nowoczesny przedmiot wykonany z dmuchanego szkła z wtopionymi, dekoracyjnymi pęcherzykami powierza. Każda popielnica posiada unikalne rozmieszczenie pęcherzyków co czyni ją niepowtarzalną. To piękne subtelne wykończenie aranżacji Twojego wnętrza. Przedmiot w stanie oryginalnym bardzo dobrym, nosi minimalne ślady użytkowania.

Wymiary:

wysokość 8 cm | średnica 16 cm | średnica wlotu 12 cm | średnica podstawy 11 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top