1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Zaproszenia
  4.  > MNISZKI - zaproszenie (nr 5976285)

MNISZKI - ZAPROSZENIE

Sen Studio

Cena: 11 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 62,00 zł / 12,40 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 14 dni roboczych
Zaproszenia z reprodukcją ręcznie malowanych autorskich ilustracji, wykonane w Polsce na wysokiej jakości papierze 300 g.

Zaproszenie składa się z dwóch kart A6 zadrukowanych jednostronnie.
W komplecie sznureczek i koperta eko.
Zaproszenia nie posiadają imion i nazwisk gości lub w ich miejsce mają wykropkowaną linię.

Personalizacja zaproszeń (nadruk imion i nazwisk osób zaproszonych) - 2,50 zł/szt.

Minimalna ilość zamówienia: 30 szt.

DODATKOWE OPCJE:

DODATKOWA KARTA (trzecia)
ZAWIESZKA (np. na alkohol, na prezent dla gości) 5x8 cm
MENU 10x20 cm
NUMER NA STÓŁ/PODPISY STOŁÓW (np. słodki kącik) 10x15 cm
WINIETKA - 5x8 cm
PLAN STOŁÓW/TABLICA POWITALNA 50x70 cm
lub karty A5 (każdy stół osobno do umieszczenia na tablicy)


JAK ZAMAWIAĆ?

Napisz do nas. Porozmawiamy o dodatkach ślubnych, dostosujemy teksty zaproszeń, ustalimy terminy i wszystkie szczegóły. Z radością podzielimy się z Wami dobrymi emocjami!

TAGI: #mlecze, #mniszki, #zaproszenia ślubne, #zaproszenie ślubne
Sen Studio

Sen Studio to miejsce, gdzie znajdziesz przedmioty z reprodukcjami autorskich, ręcznie malowanych ilustracji. Czekają tu kwiatowe wzory, psy dodające szczęścia domom i delikatna, tworzona z najwyższą dbałością szczegóły, papeteria ślubna. Wierzę, że piękne przedmioty posiadają moc tworzenia dobrej atmosfery, poprawiania nastroju oraz że są komunikatem tak samo jak słowo.
Z przyjemnością tworzę wzory na produkty oraz ilustracje na zamówienie - do książek, magazynów czy wydarzeń kulturalnych. Zajmuję się też grafiką dla biznesu.

Dziś, po kilku latach od powstania Sen Studio, moje projekty cieszą ludzi w Polsce i za granicą (m.in. we Francji, Kanadzie i Indiach), a to z kolei bardzo cieszy mnie. Uwielbiam sprawiać, że Wasze mieszkania, śluby i biznesy mają piękną, oryginalną oprawę graficzną.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sen Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top