1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Kolczyki
  4.  > MODERN BOHO oksydowane kolczyki (nr 5964914)

MODERN BOHO OKSYDOWANE KOLCZYKI

Turzańska-Zenkner

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kolczyki z postarzanego mosiądzu i srebra oksydowanego na ciemny, niemal czarny kolor.
Ręcznie wykonane mosiężne liście są zawieszone na srebrnych kółkach ze sztyftem.
Długość 4,5 cm.
Do kolczyków dołączam zatyczki z silikonu i stali szlachetnej. Są szersze od standardowych baranków i lepiej utrzymują kolczyki trochę cięższe od typowych małych kolczyków na sztyfcie.

TAGI: #boho kolczyki, #oksydowane, #stare złoto, #wiszące kolczyki
Turzańska-Zenkner

Projektuję biżuterię do noszenia na co dzień. Prostą, lekką i bezpretensjonalną.
Szczególnie zależy mi, żeby w świecie jednorazowych produktów zaoferować coś trwałego i wartościowego. Dlatego stawiam na solidne rzemiosło i wzornictwo odporne na szybko zmieniające się mody.

Moje wyroby są oznaczone imiennikiem wytwórcy zgodnie z polskim prawem probierczym.
Więcej informacji o przepisach probierczych:
https://www.gum.gov.pl/pl/oup_krakow/przepisy_probiernictwo/
Wzory polskich cech probierczych:
https://www.gum.gov.pl/media/115950/tabela_cech_polska.pdf
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top