1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Mtorolit - Chalcedon Chromowy m170 (nr 6896115)

MTOROLIT - CHALCEDON CHROMOWY M170

JanArt

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zawieszka wykonana ręcznie metodą wire-wrappingu której głównym elementem jest naturalny mtorolit. Do wykonania wisiorka użyłam miedzi następnie zaoksydowałam i wypolerowałam w celu uzyskania szlachetnego efektu postarzenia. Wymiary zawieszki 70x40mm z łańcuszkiem długości około 48-50 cm.

Biżuteria z miedzi to świetny pomysł zarówno ze względu na walory estetyczne, jak i prozdrowotne. Miedź korzystnie wpływa na nasze zdrowie, ponieważ ten pierwiastek ma zdolność przenikania przez skórę, niweluje stany zapalne , zmniejsza bóle stawów, wpływa na energetykę organizmu, gdyż niszczy grzyby, bakterie i wirusy.

Mtorolit to Chalcedon Chromowy pochodzący z Zimbabwe, który swoje naturalne zielone zabarwienie zawdzięcza domieszkom chromu. Mtorolitowi można przypisywać właściwości chalcedonitu. W szczególności warto wiedzieć, że wszystkie kamienie o barwie zieleni mogą być używane z intencją przywoływania obfitości.
Chalcedon sprzyja ludziom pogodnym i otwartym, nie znosi egoistów, przyciąga dobrych ludzi do swojego właściciela i odwraca uwagę nieżyczliwych. Przynosi sukces i przyciąga dobrobyt materialny, chroni przed chorobami psychicznymi i depresją, chroni przed złym okiem i negatywną energią

Tagi: #handmade, #mtorolit, #wire wrapping, #zielony kamień

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Wisiorki z bursztynem, Wisiorki z kamieniami, Wisiorki z żywicy
JanArt

Oferuję oryginalną, ręcznie wykonaną biżuterię techniką wire wrappingu w srebrze, lub miedzi głównie z naturalnych minerałów, a także Swarovskiego i pereł. Każda sztuka jest wyjątkowa, niepowtarzalna, zawierająca odrobinę magii, daleka od masówek. Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac których tworzenie sprawia mi radość i satysfakcję. Biżuterię wysyłam w opakowaniu ozdobnym. Mam nadzieję, że staranność wykonania i estetyka wyrobu spełnią Państwa oczekiwania :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy JanArt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top