1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Łazienka
  4.  > Mydelniczki
  5.  > Mydelniczka Opal (nr 6279657)
Ręcznie formowana ceramiczna mydelniczka.
Wykonana z kremowej gliny, pokryta szkliwem w opalizującym kolorze.
Pośrodku wycięty jest ażurowy wzór, tak aby mydło nie rozmakało.

~~~~~~~~~~~~

Wymiary:
średnica - 10.5 cm
~~~~~~~~~~~~

Każdy przedmiot w pracowni "aqua.terra" wykonywany jest ręcznie, toteż pomiędzy egzemplarzami mogą istnieć niewielkie różnice w rozmiarze lub kolorze.
Wszystkie szkliwa używane w pracowni są bezołowiowe i nietoksyczne.

Tagi: #mydelniczka, #podstawka, #łazienka

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Pracownia Ceramiczna "aqua.terra"
Koźmice Wielkie 517, 32-020 Wieliczka
NIP: 683-195-81-28
aqua.terra

Praca z gliną to bliski kontakt z żywiołami. Woda zapewnia plastyczność glinie, powietrze wysusza, a ogień utrwala.

Glina zachęca nas do pozostawienia śladu po sobie.

Pracownia ceramiczna aqua.terra zostawia ślad w postaci unikatowych przedmiotów. Wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie, z wielką starannością i dbałością o detale. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i ma w sobie nutę charakteru i nastroju twórcy.

A twórca uwielbia spędzać czas blisko natury i utrwala organiczne kształty.
Przyroda jest największą inspiracją.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy aqua.terra

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top