1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Rowerowe akcesoria
  4.  > Nakrętki na Twoje wentylki czerwone w GrOsZkI (nr 4854262)
Poradnik prezentowy na Święta 2021

NAKRĘTKI NA TWOJE WENTYLKI CZERWONE W GROSZKI

Pan Pompka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Nakrętki na wentyle od Pana Pompki wspaniałą ozdoba dla Twojego roweru. Dostępny również inne akcesoria do kompletu: pokrowiec na siodełko, koszyk wraz z materiałowym wkładem, osłona tylnego koła, chwyty kierownicy - zobacz całą kolekcję.Do wyboru wentyle typu samochodowego lub zwykłe rowerowe. 2 sztuki w komplecie. Ręcznie wykonane w Polsce. Idealne na prezent dla ukochanej osoby!

WYBIERZ KONIECZNIE RODZAJ WENTYLKÓW:

1. zwykłe rowerowe ( Dunlop) / szosowe ( Presta)
2. samochodowe ( Schroeder)

TAGI: #nakrętki, #prezent, #rower, #wentylki
Pan Pompka

Pan Pompka - pod tą przewrotną nazwą kryje się wszystko to co z rowerami związane
Pan pompka powstał z miłości i wielkiej pasji jaką są rowery i bardzo go to cieszy bo ta miłość okazuję się zaraźliwa:)

Twój rower jeszcze bardziej Twój:) Tak jak lubisz :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pan Pompka

Top