DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik: Kwiat z cytrynem (nr 5202812)

NASZYJNIK: KWIAT Z CYTRYNEM

Witrażka

W dniach 12.08.2017 - 27.08.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 27.08.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Prosty i efektowny w formie naszyjnik wykonany w technice Tiffaniego z kamieni półszlachetnych: cytrynu, oprawionego w cynę.

Ponadto miodowy cytryn dodaje optymizmu dzięki ciepłej, słonecznej barwie, wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości.

Łańcuszek zamontowany jest w oryginalny sposób, umożliwiający dwa różne sposoby zapięcia, co stanowi dodatkowy efekt dekoracyjny i możliwość regulacji długości. Po pierwsze łańcuszek można zapiąć tradycyjnie za oczko na końcu łodygi, albo za kółeczko znajdujące się wcześniej - wtedy kwiat jest zawieszony w ciekawy sposób: na prostym, pojedynczym łańcuszku.
Wisior z łańcuchem jako naszyjnik jest oryginalnym prezentem dla każdej kobiety.

Wielkość elementu dekoracyjnego: 10 x 5 cm
Całkowita długość łańcuszka: 57 cm

TAGI: #cytryn, #minerały, #miodowy, #srebrny kolor
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Witrażka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top