1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiory i charmsy
  4.  > Naszyjnik: Sowa z zielonymi kamieniami (nr 6015442)

NASZYJNIK: SOWA Z ZIELONYMI KAMIENIAMI

Witrażka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Jaspis wzmacnia siłę woli, uwrażliwia, skłania do dziecięcej radości życia. Pomaga wszystkim cierpiącym z powodu poczucia winy.
Ponadto jaspis łączy ciało z duchem.
Jadeit natomiast przynosi zadowolenie i wesołość. Harmonizuje i odnawia nasze myśli, pozwala rosnąć w nas wdzięczności i budzi zadowolenie z natury.

Niepowtarzalny wisior wykonany ręcznie z naturalnego kamienia: zielonego jaspisu oraz jadeitu, oprawionych w metal.

Wisior umieszczony jest na długim łańcuchu o długości 67 cm
Wymiary sowy: 6 x 3 cm.

Wisior opakowany jest w ozdobne opakowanie: woreczek z organzy.

TAGI: #jadeit, #jaspis, #sowa, #wisior
Witrażka

Witrażka powstała z połączenia dwóch wielkich fascynacji: kamieniami i motylami. Motyl jest symbolem przemiany, ponieważ brzydka poczwarka zamienia się w pięknego motyla. I takie jest też główne przesłanie Witrażki – chęć zwrócenia uwagi na to co jest wkoło nas, to co pochodzi z natury, na piękno i niepowtarzalność przyrody, zakrawające na magię. Ta magia ukryta jest w kolorach, kształtach i naturalnych materiałach. Witrażka prezentuje motylowe broszki i wisiory, emanujące magiczną energią. Taka biżuterią jest uroczym, oryginalnym prezentem na każdą okazję.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Witrażka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top