1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Naszyjnik z ametystem (nr 6949448)

NASZYJNIK Z AMETYSTEM

Zoyaa

Cena: 105 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Piękny naszyjnik, amulet z ametystem.

Ametyst- to jeden z uniwersalnych kamieni, który może być dopasowany do każdego. Jest związany z trzecim okiem - siedzibą intuicji, wzmacnia nasze połączenie z wyższym ja, boskością w nas, pomaga realizować marzenia. Ma wszechstronne zastosowanie, może być stosowany do zwalczania bezsenności, lęków, nałogów, przekształcania negatywnej energii. Sprzyja również podróżującym, zapewniając im bezpieczeństwo.

Pozostałe kamienie to kwarc truskawkowy.

Naszyjnik o regulowanej długości. Do wykonania naszyjnika użyty został wytrzymały, poliestrowy sznurek, wodoodporny i nie zmieniający koloru.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Biżuteria tworzona z naturalnych kamieni i piór. Każda jest inna i niepowtarzalna.

Tagi: #ametyst, #amulet, #kamienie naturalne, #naszyjnik z kamieni

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Karolina Niwińska
Astronomów 17/7, 11-100, Lidzbark Warmiński
NIP: 573-252-86-60
Naszyjniki z księżycem, Naszyjniki złote, Naszyjniki ze sznurka
Zoyaa

Biżuteria tworzona z naturalnych kamieni i piór. Każda jest inna i niepowtarzalna.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zoyaa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top