1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Naszyjnik z jedwabnych kokonów (nr 6444386)

NASZYJNIK Z JEDWABNYCH KOKONÓW

KokoNove Biżu

W dniach 28.07.2021 - 16.08.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 16.08.2021.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Przepiękny, oryginalny naszyjnik z naturalnych jedwabnych kokonów.
Malowane ręcznie kokony są zawieszone na rzemykach.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Moja Biżuteria wykonana jest z malowanych ręcznie naturalnych jedwabnych kokonów. Kokony pokryte są farbą o właściwościach wodoodpornych i jest to farba odporna na promieniowanie UV. Są to bardzo trwałe a zarazem lekkie naturalne kokony, z których od wieków pozyskuje się jedwabną nić.

TAGI: #jedwab, #naturalna biżuteria, #oryginalny prezent, #złoty naszyjnik
KokoNove Biżu

Tworzę bardzo wyjątkową i unikatową biżuterię z jedwabnych kokonów.
Naturalne kokony jedwabnika są bardzo lekkie ale równocześnie bardzo wytrzymałe.
Jest to naturalne źródło jedwabiu.
Na jednym kokonie może znajdować się nawet do 3 km(!) przędzy jedwabnej.
Właśnie ten fascynujący materiał wykorzystuję do projektowania odważnej i ekstrawaganckiej biżuterii, dzięki której każda kobieta może poczuć swoją wewnętrzną moc i odwagę.
Moją misją jest wzmacnianie pozycji kobiety poprzez odważną biżuterię!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KokoNove Biżu

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top