1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dla zwierząt
  4.  > Zabawki dla zwierząt
  5.  > Naturalny drewniany drapak z zabawką dla kota. (nr 6897027)

NATURALNY DREWNIANY DRAPAK Z ZABAWKĄ DLA KOTA.

Meow - Kitty Drewniane Drapaki

Cena: 210 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Kurier: 24,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 84,00 zł / 16,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Solidny drapak i zabawka dla kota w jednym. Tak! Udało nam się skonstruować bardzo praktyczną rzecz. Ścieranie pazurów oraz zabawa są niezbędne dla Twojego kota aby czuł się zadowolony.
Nasz produkt wykonany jest ręcznie z drewna sosnowego i naturalnej liny jutowej. Drewno zabezpieczone jest olejem, który jest przeznaczony do impregnacji blatów kuchennych. Inne warianty kolorystyczne drapaka są zabezpieczane lakierobejcą lub farbą, które są całkowicie bezpieczne dla Twojego zwierzaka. Jak deklaruje producent lakierobejcy i farby, której używamy - spełniają one normę PN-EN 71-3 dotyczącą bezpieczeństwa zabawek dla dzieci co oznacza, że nie wywołują podrażnień, uczuleń czy zatruć.
Dzięki temu mamy pewność, że nasze drapaki są bezpieczne dla kotów oraz przyjazne dla środowiska. Połączenie tych dwóch priorytetów to nasz główny cel.
Górna część drapaka obraca się wokół własnej osi dzięki zastosowaniu łożyska wysokoobrotowego. Dodatkowo, za pomocą wytrzymałej gumy przymocowałyśmy do obracającego się ramienia zabawkę - atrakcyjny dla kota jaskrawy pomponik uzbrojony w nęcące piórka.
Wymiary: szer. podstawy ok 30cm, dł. podstawy ok 25cm, wys. drapaka ok 50 cm.

Tagi: #drapak, #drewno naturalne, #kot, #zabawka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Meow - Kitty Drewniane Drapaki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top