1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Niemieckie radio lampowe Turandot NordMende, 1963 rok, obudowa (nr 4961262)

NIEMIECKIE RADIO LAMPOWE TURANDOT NORDMENDE, 1963 ROK, OBUDOWA

Good Old Things

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Radio HIfi Turendot Nordmadne z 1963 roku. Oferowany przedmiot to obudowa, poprzedni właściciel rozpoczął wymianę osprzętu radia (wymienił głośniki, usunął oryginalną konstrukcję lampową), ale chyba się rozmyślił. Obudowa w stanie bardzo dobrym, odświeżona, plastiki i okucia odczyszczone. Przedmiot dekoracyjny, bardzo dobrze się prezentuje lub dla osoby, która potrafi naprawiać takie radia. Nam było szkoda go zostawić:)

Informacje o produkcie:

Stan: niekompletny
Datowanie 1963
Kraj pochodzenia: Niemcy
Producent: Bremen-Hemelingen, Norddeutsche Mende-Rundfunk GmbH (Sterling), Nordmende
Miasto sprzedawcy: Lwówek Śląski
Typ: radio
Konstrukcja: lampowe

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #design, #lata 60, #retro, #vintage
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top