1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > original painting oryginał miniatura - sygnowana akwarela w passpartou i ramce drewnianej gotowa do zawieszenia (nr 6485825)

ORIGINAL PAINTING ORYGINAŁ MINIATURA - SYGNOWANA AKWARELA W PASSPARTOU I RAMCE DREWNIANEJ GOTOWA DO ZAWIESZENIA

studiolepianka

Cena: 86 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Oryginał w miniaturze. Na nalepce od spodu - Odręczny napis Opatija 1988. Delikatne, SUBTELNE, ..Niuanse niebieskości, zieleni, żółcieni i beżu . Cienkie tuszem malowane linie Dobrze do obrazka dobrane, ręcznie wykonane Passpartou i Drewniana ramka w kolorze brązowym w wykończeniu satynowym, szybka Wymiary zewnętrzne ramki 11,5 x 13,5 obrazek widoczny bez passpartou nie całe 5 x 6,5 szybka 9, 5 x 11, 5 cm Od spodu haczyk do zawieszenia . Stan zachowania obrazka bardzo dobry. Minimalne ślady czasu nosi tylko ramka. Obdarta nalepka z firmy ramiarskich . Gotowy do zawieszenia .

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #an original painting landscape, #hand painting, #oryginał obrazek malowany, #port łódki miniatura
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top