1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki vintage
  3.  > Chusty i szale
  4.  > ORYGINALNY DESIGN BRIGITTE SINGH - sygnowana nowa duża ręcznie zdobiona chusta 100 x 100 cotton 100 % (nr 5909417)

ORYGINALNY DESIGN BRIGITTE SINGH - SYGNOWANA NOWA DUŻA RĘCZNIE ZDOBIONA CHUSTA 100 X 100 COTTON 100 %

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duża 100 x 100 ręcznie zdobiona chusta. Sygnowana " BRIGITTE SINGH " / Brigitte Singh jako studentka wyjechała do Indii, do Jaipuru uczyć się malowania indyjskich miniatur i innych technik tradycyjnego ręcznego zdobienia tkanin. Miłość do Indii i malowania tkanin zaowocowała stworzeniem manufaktury w której produkuje oryginalne , unikatowe przedmioty dekoracyjne i użytkowe /. Tu jeden z nich. Chusta, obrus na stół, dekoracja okna.... Materiał 100 % Cotton , półprzejrzysta, szlachetna w dotyku, lekka tkanina. Przepiękne, harmonijnie dobrane barwy. Sygnowana, ręcznie obrębiona. Na rynku polskim wręcz unikatowa. Nowa, nie używana. Wymiar dokładniejszy to 104 x 104. Fantastyczna rzecz do dekoracji, lubego użytkowania I na oryginalny prezent;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #brigitte singh, #cotton, #oryginalna, #ręcznie wykonana
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top