1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > Paint on Silk niezapominajki na Szczęście (nr 4741084)
Dzień Dziadka 2021

PAINT ON SILK NIEZAPOMINAJKI NA SZCZĘŚCIE

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Na Jedwabiu Ręcznie malowany Obrazek. Sygnowany Orientalną sygnaturą; niezapominajki na Szczęście...w klasycznie orientalnej kompozycji. Ciekawe, inne...Kolory pięknie ze sobą współbrzmiące. Ozdoba i klasa...Oprawione w ramkę drewnianą, - kolorystycznie dobrze dobraną...do całości. Wykończenie satynowe.
Obrazek jest nieco/ około 0,5 cm po każdej ze stron większy niż widoczny/;
Wymiar widocznego za szybką obrazka 16,5 x ciut ponaf 11 Ramka 21,5 x 16,5 x 2 x 2, 5 cm
Stan zachowania bdb jeśli chodzi o sam obrazek. Ramka nosi niewielkie ślady użytkowania, baardz niewielkie.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dekoracja wnętrz, #kwiaty, #ręcznie malowane, #szczęście
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top