1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Para foteli, proj. J. Smídek TON, Czechosłowacja, lata 60. (nr 6777883)

PARA FOTELI, PROJ. J. SMÍDEK TON, CZECHOSŁOWACJA, LATA 60.

Good Old Things

Cena: 5900 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 180,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 200,00 zł / 40,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Para foteli typ 6952 zaprojektowanych przez Jaroslava Smídeka dla TON została wyprodukowana w Czechosłowacji w latach 60. XX wieku. Fotele powstały w fabryce n.p. Tyništé n. Orl. Są po kompleksowej renowacji. Stolarka jest z masywu bukowego, została oczyszczona i pokryta ręcznie nową politurą szelakową w kolorze. Tapicerka została całkowicie wymieniona. Siedzisko zostało pokryte wysokogatunkową włoską tkaniną obiciową. Kolory tapicerki są ładniejsze w rzeczywistości niż na zdjęciach, ten rodzaj tapicerki mocno odbija światło aparatu i kolory wychodzą wyblakłe, w rzeczywistości jest to granat i ciemna zieleń.

Wymiary:

wysokość 84 cm | szerokość 60 cm | głębokość 73 cm | wysokość siedziska 46 cm | głębokość siedziska 55 cm | wysokość oparcia 53 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top