1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Meble
  4.  > Para składanych krzeseł akrylowych Milden LeisureMod, USA lata 90. (nr 6346613)

PARA SKŁADANYCH KRZESEŁ AKRYLOWYCH MILDEN LEISUREMOD, USA LATA 90.

Good Old Things

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Para krzeseł składanych model Milden wyprodukowane dla LeisureMod USA na przełomie XX. i XXI wieku. Stelaż wykonany ze stali chromowanej bardzo masywny i stabilny, siedzisko i oparcie wykonane z pomarańczowego akrylu. Krzesła w stanie oryginalnym, bardzo dobrym noszą niewielkie ślady użytkowania. Przedmioty bardzo ciekawe, wysokiej jakości, prawdziwe designerskie meble.
Wymiary:
wysokość 77 cm | szerokość 45 cm | głębokość 50 cm | wysokość siedziska 45 cm | szerokość siedziska 39 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Top