1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > parrini Big Ceramica Artistica autorska duża 32 x 27,5 patera ręcznie zdobiona (nr 4949696)

PARRINI BIG CERAMICA ARTISTICA AUTORSKA DUŻA 32 X 27,5 PATERA RĘCZNIE ZDOBIONA

studiolepianka

Cena: 268 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Oryginalny, autorski, wielce dekoracyjny i absolutnie zjawiskowy, zwłaszcza kolorystycznie, ogromny talerz-patera z ceramiki ręcznie wykonany i zdobiony. Glina wygląda na szamotującą jakby... z wierzchu na błyszcząco szkliwiona, z piękną, symboliczną malaturą godną artyzmu zwania :) Trochę jak na wizerunkach kart, trochę jak w średniowiecznych historiach, bardzo jak z baśni :) Przyjemna miękkość linii i te kolory ! ach ! one są naprawdę uzdrawiające w swej świeżej jasności i bezkompromisowej pogodności. Podstawowa radość koloru :) Podpis Autorski: Parrini. Włoskie rękodzieło, studiem artystycznym oznaczone. 32 x 27,5 x ponad 3 cm. Z tyłu uchwyt do zawieszenia. Stan zachowania bardzo dobry. I dekoracyjna, i użytkowa. Doskonała na zjawiskowy prezent :)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #artystyczny, #na ścianę, #patera, #ręcznie malowane
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top