1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścień Zaraza Brąz Zahario (nr 6711178)
Poradnik prezentowy na Święta 2022

PIERŚCIEŃ ZARAZA BRĄZ ZAHARIO

Zahario

Cena: 340 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 24,00 zł / 4,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pierścień Zaraza - jeden z Czterech Jeźdźców Apokalipsy - artystyczna biżuteria na trudne czasy. Zaraza - pierścień wykonany z brązu, inspirowany Apokalipsą św. Jana i aktualnymi wydarzeniami. Biżuteria autorska od Zahario.

Pierścień brązowy Zaraza autorstwa Zahario, symbolizujący jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy św. Jana. Są oni zwiastunami końca obecnego świata, symbolizują cierpienie, zagładę i bliski Sąd Ostateczny.


Pierścień brązowy Zaraza autorstwa Zahario, symbolizujący jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy św. Jana. Są oni zwiastunami końca obecnego świata, symbolizują cierpienie, zagładę i bliski Sąd Ostateczny. Na pierścieniu przedstawiona została twarz zwykłego człowieka - współczesna, wręcz pospolita. Jednak twarz - podobną codziennie oglądasz w lustrze - pokrywają wrzody i narośle. Wykrzywiają rysy, zmieniając nieco cwaniacki uśmiech w grymas. Umieramy nawet tego nie zauważając.Powoli giniemy do końca trzymając koszyk z zakupami.Stoimy z tysiącem innych kierowców w korku do końca świata. Brązowy człowiek, którego głowa została wyrzeźbiona na pierścieniu, nie czuje zachodzących na jego ciele zmian, ale Zaraza już jest w nim.

Pierścień Zaraza został doskonale wyrzeźbiony w brązie. Każdy detal, guz, zmarszczka zostały wycyzelowane pod lupą. Jest pierwszym z pierścieni symbolizujących Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Po Zarazie przyjdzie Wojna, Głód i Śmierć. Ich artystyczne przedstawienia wykonane zostały w olsztyńskiej pracowni Zahario.Dla kogo?

Dla człowieka, który ma odwagę spojrzeć w niepokojącą przyszłość i powiedzieć “Nie. Nie poddam się", albo “Tak. Niech się dzieje wola Twoja". Srebrny pierścień to symbol ludzi świadomych, którzy dostrzegają zwiastuny nadchodzącej katastrofy. Mocna i mroczna biżuteria, talizman, który nie ochroni przed tym co nieuchronne.Sposób wykonania

Biżuteria od Zahario wykonywana jest ręcznie w jego pracowni w Olsztynie. Warto zwrócić uwagę na precyzyjnie dopracowane detale, które robione są pod lupą. Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta.O biżuterii Zahario

Autorska biżuteria Zahario charakteryzuje się precyzją i artyzmem wykonania. Nie ma w niej kiczu ani egzaltacji, za to cechuje ją ogromna doza fantazji aż po szaleństwo. Pełna symboli, dziwactw, stworów - jak ze snu albo z wiersza.Jest także głęboką refleksją na temat życia, przemijania, doświadczeń jakie kształtują człowieka. Każdą pracę Zahario należy traktować jak metaforę.Wymiary:Waga:10 g,

Rozmiar: 17, 18, 19

Materiał: BrązPodane wymiary mogą ulec niewielkim zmianom ze względu na indywidualne wykonanie każdego egzemplarza.

Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta

Każde zamówienie wysyłane jest w eleganckim opakowaniu

TAGI: #apokalipsa, #rekodzielo bizuteria, #zahario, #zaraza
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zahario

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top