DecoBazaar > Sztuka > Fotografia > Plakat 50x50 cm FOTO - Krowa się uśmiecha_09 (nr 5004569)

PLAKAT 50X50 CM FOTO - KROWA SIĘ UŚMIECHA_09

Studio Plama

Cena: 70 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 130,00 zł / 26,00 zł
Plakat FOTO - Krowa się uśmiecha_09- 50x50 cm - Studio Plama - Agnieszka Potocka

Plakat z serii Zwierzęta - autorska fotografia drukowana na matowym papierze powlekanym 180 g/m2 w formacie 50x50 cm.
Na plakat składa się przedstawione zdjęcie z białą ramką wokół fotografii o szerokości 4 cm, tak jak widać na wizualizacji wnętrza.

Plakat świetnie dopełni nowoczesną i minimalistyczną przestrzeń domu, mieszkania, ale też innego wnętrza wnętrza, kawiarni czy sklepu.
Zwierzyna uchwycona moim aparatem będzie bardzo dobrze czuła się na Waszej ścianie!

Istnieje możliwość zmiany formatu plakatu na mniejszy lub większy. W celu złożenia takiego zamówienia i jego wyceny proszę o kontakt, chętnie pomogę!

Wszystkie plakaty wysyłane są w kartonowych tubach przesyłką kurierską.

TAGI: #fotografia czarno-biała, #krowa, #minimalizm, #plakat czarno-biały
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Studio Plama

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top