1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Plakat Kto mlaszcze dostanie w paszczę 50x70cm (nr 4674452)

PLAKAT KTO MLASZCZE DOSTANIE W PASZCZĘ 50X70CM

margot

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Plakat a la makatka - w stylu skandynawskim - z zabawnym napisem Kto mlaszcze dostanie w paszczę. Plakat formatu: 50x70 cm

Wydrukowane na papierze 180g. Wysoka jakość wydruku. Wspaniale wygląda w ramie z Passe-partout (pasują standardowe rozmiary ram z marketów, Ikea itp). Cena nie obejmuje ramy i Passe-partout przedstawionych na zdjęciach. Możliwe jest wybranie innego koloru tła z podanej siatki kolorów.
Plakat zapakowany jest w tubę lub bardzo sztywny karton, który nie ulega zagięciu dzięki czemu przesyłka jest bardzo dobrze zabezpieczona.

TAGI: #grafika, #kuchnia, #makatka, #plakat
margot

Oferujemy alternatywne księgi gości w postaci plakatów oraz obrazów. Przepiękne pamiątki, tych szczególnych dla nas dni.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy margot

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top