DecoBazaar > Dziecko > Inne > PLAN LEKCJI do samodzielnego wydruku (nr 5396980)

PLAN LEKCJI DO SAMODZIELNEGO WYDRUKU

n.deco

Cena: 8 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): za darmo
PLAN LEKCJI do samodzielnego wydruku o wymiarach A3 (może być również wydrukowany w formacie A4).

Jeśli potrzebujesz inny format - napisz!

Potrzebujesz inny kolor? - napisz!

Plik z planem lekcji (format .pdf lub inny na życzenie kupującego) wysyłany jest mailem od razu po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jest on gotowy do wydrukowania w domu, w punkcie ksero lub drukarni.

Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów - nie płacisz za przesyłkę, nie czekasz na listonosza ;)

Cena nie obejmuje ramy.

Ze względu na różne ustawienia monitorów, kolory mogą nieznacznie różnić się od oryginalnych.

Zapraszamy! :)

TAGI: #dekoracje skandynawski dziecko, #dom wnętrza szkoła uczeń, #plakat plan lekcji grafika, #prezent obrazek ilustracja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy n.deco

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top