1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kalendarze
  4.  > Planner miesięczny A4 "Marble" (nr 6283514)

PLANNER MIESIĘCZNY A4 "MARBLE"

Voska Studio

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Planner miesięczny na biurko w formie kart formatu A4.

Planner zawiera siatkę dni tygodnia oraz miejsce na notatki.

Cena obejmuje zestaw na pół roku - 6 kart.
Wydruk na papierze marmurkowym 200g.

TAGI: #marmur, #marmurek, #planer, #planner
Voska Studio

Voska Studio Kreatywne powstało z zamiłowania do sztuki i designu. Znajdziesz tu kartki okolicznościowe i zaproszenia na różne okazje. Kartka okolicznościowa to idealny dodatek do Twojego prezentu. Z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby, której ją podarujesz. Przygotowując Twoje zamówienie dbamy o najmniejszy szczegół. Uważamy, że liczy się nie tylko wnętrze, dlatego też każdy produkt jest starannie i estetycznie zapakowany.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top