1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > platerowe do ciasta i konfitur 6 widelczyków i 6 łyżeczek (nr 5486655)

PLATEROWE DO CIASTA I KONFITUR 6 WIDELCZYKÓW I 6 ŁYŻECZEK

studiolepianka

Cena: 168 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Platerowane / srebrzone / widelczyki do ciasta i łyżki do konfitur w pudełku. Sygnowane WIDELCZYKI - H. H & S EXPRESS C STAIN - RESISTING, łyżeczki - C. BROS DB . Wzór na rączce ten sam, subtelny, elegancki. Pudełko oryginalne do sztućców, ale chyba nie takie jak do nich być powinno. Mieszczą się, choć z trudem. Myślę, że jest przeznaczone na 8 sztuk łyżeczek, a dołożono do nich widelczyki z wygody podawania i przrchowywania. Nie wiem. Ale wszak widelczyki położone po 3 na sobie mieszczą się idealnie. Pudełko zamykane na precyzyjny zameczek ładnie wykonany, wewnątrz wyściełane, z zewnątrz materiał introligatorski imitujący skórę. Jak wiadomo plater powinny być przechowywane w zamkniętych pudełkach.
Łyżki 13,5 x 3,5
widelczyki ciut ponad 13,5 x 2 cm
Stan zachowania bardzo dobry minus, drobne ślady użytkowania przynależne wiekowi przedmiotu.
Pudełko 19,5 x 15 x jakieś 2,5 - 3 cm . Stan zachowania dobry. Ślady użytkowania, bez większych wad.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #plater, #srebrzone, #sztuka stołu, #zestaw
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top