DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > Płytka ceramiczna "INDI 03" (nr 4418778)

PŁYTKA CERAMICZNA "INDI 03"

M.A.D

Cena: 160 zł 144 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Płytki ceramiczne wytwarzane ręcznie w sposób tradycyjny o wymiarach 15x15 cm (realnie 14x14cm). Relief oparty na ornamencie Indyjskim. Wykonana z jasnej gliny, pokryta szkliwem o efektownej, lekko chropowatej fakturze. Dzięki wysokiej temperaturze wypału (1180*C) jest odporna na wodę, ścieranie i temperaturę. Płytki można komponować ze standardowymi płytkami gładkimi lub zamówić u nas wykonanie płytek gładkich w dowolnej kolorystyce. Istnieje również możliwość wykonania przedstawianych płytek w rozmiarach 10x10cm oraz w dowolnej kolorystyce. Cena obejmuje zakup czterech sztuk płytek. Serdecznie zapraszamy.

TAGI: #kafle, #płytki, #ręcznie malowane, #tradycyjne kafelki
M.A.D

Jesteśmy projektantami i wykonawcami płytek i kafli ceramicznych. Nasze produkty wykonujemy z myślą o ludziach wrażliwych na piękno i estetykę. Prezentowane przedmioty można zakupić lub zamówić w zmienionej kolorystyce i formacie. Wykonujemy również zamówienia indywidualne. Zapraszamy do współpra...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy M.A.D

DEKOR 02
159 zł
MOZAIKA 08
MOZAIKA 08
MOZAIKA 08
240 zł
MOZAIKA 03
299 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top