DecoBazaar > Dom > Meble > Półka wisząca (nr 4993854)

PÓŁKA WISZĄCA

ReLoved by Maja Komasa

W dniach 15.08.2017 - 04.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 04.09.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Półka wykonana ręcznie z drewna z recyklingu, które zostało dokładnie oczyszczone i zabezpieczone woskiem. Uwidoczniliśmy ślady powstałe podczas użytkowania drewna patyną, która podkreśliła każde wgłębienie i zarysowania. Wewnątrz kontrastowy kolor wanilii, który idealnie współgra z ciepłym brązem drewna. Sznur to stara lina holownicza, która także poddana została dokładnemu czyszczeniu żeby teraz służyć jako mocowanie/zawieszka.

Wymiary:
wysokość ze sznurem: 113 cm
wysokość bez sznura: 100 cm
długość: 44,5 cm
szerokość: 9,5 cm

*Porcelanowy wieszak to sugestia jak można półkę zawiesić, nie wlicza się w cenę zakupu.

TAGI: #drewno, #półka, #półka drewniana, #ręcznie robiona
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ReLoved by Maja Komasa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top