1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > Polski plakat z lat 80. Terminator – Elektroniczny Morderca, proj. Jakub Erol, reprint 2016, B1 (nr 5274746)
Poradnik prezentowy na Święta 2020

POLSKI PLAKAT Z LAT 80. TERMINATOR – ELEKTRONICZNY MORDERCA, PROJ. JAKUB EROL, REPRINT 2016, B1

Szpeje

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Licencjonowany reprint polskiego plakatu z 1987 roku do filmu Terminator (sprytnie przetłumaczonego jako "Elektroniczny Morderca"), autorstwa Jakuba Erola. Plakat wydany jest na papierze offsetowym 170g, w formacie B1 (676x980mm). Posiadamy pisemną licencję od autora na druk i sprzedaż 500 sztuk tego projektu. Ogromna twarz Arnolda patrząca ze ściany pokoju robi naprawdę świetne wrażenie. Plakat sprzedawany bez ramy.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #achwarzenegger, #plakat, #polskiplakat, #terminator
Szpeje

W Szpejach sprzedajemy szpeje (pot. w l. mn.: graty, klamoty, drobiazgi). Są to przede wszystkim elementy dekoracji do domu z okresu PRL (szkło, ceramika, meble, oświetlenie, grafika, zabawki).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Szpeje

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

52

52

25 zł
24b

24B

35 zł
888

888

247 zł
32

32

20 zł
4a

4A

35 zł
Top