1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Porcelanowy Kolekcjonerski Talerz Misa Kjøbenhavns Porcellains Maleri "Kowal" Ręcznie malowana patera (nr 6676678)

PORCELANOWY KOLEKCJONERSKI TALERZ MISA KJØBENHAVNS PORCELLAINS MALERI "KOWAL" RĘCZNIE MALOWANA PATERA

As i Dama

Cena: 135 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Porcelanowy kolekcjonerski talerz, misa. "Kowal".
Kopenhaska Malarnia Porcelany została założona w 1883 roku. W 1924 roku zakład został przejęty przez hurtownika spółkę Holst & Knudsen. Firma Holst & Knudsen sprowadzała do Danii białą porcelanę, która była malowana w kopenhaskiej malarni.

Wielki kryzys, który wybuchł w 1929 roku znacząco utrudnił import taniej porcelany z Niemiec. Z tego powodu Holst & Knudsen postawili na zbudowanie własnej fabryki porcelany. W 1936 roku uruchomiono Porcelænsfabriken Danmark. W pierwszych latach produkcji używano nadal sygnatur Kjøbenhavns Porcellains Maleri (KPM). Fabryka działała do 1969 roku.

W 2012 roku Duńska Fabryka Porcelany - Lyngby Porcelæn została reaktywowana przez Christiana Elvinga w 2011 roku. Elving w 2011 roku zakupił od rodziny byłych właścicieli wszystkie prawa i rysunki.

Manufaktura i pochodzenie: Sygnatura Denmark Copenhagen Handpainted Made in Denmark z lat 60. XX w., Kopenhaga, Dania

Wymiary:
Wysokość: 5
Średnica: 22 cm

Stan: Idealny, bez najmniejszych zarysowań lub jakichkolwiek uszkodzeń, dziwnym jest trochę przecięcie sygnatury.
Czas realizacji zamówienia od 2 do 7dni.

Doskonały pomysł na prezent!

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dekoracje ścienne, #denmark copenhagen, #kolekcjonerski talerz, #porcelana vintage
As i Dama

Witamy w naszych skromnych progach! :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy As i Dama

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top