DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > PORTMEIRION Botanic Garden półmisek porcelanowy (nr 4924846)

PORTMEIRION BOTANIC GARDEN PÓŁMISEK PORCELANOWY

studiolepianka

W dniach 01.09.2017 - 14.09.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 14.09.2017.

Cena: 156 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Duży 33,5 x 19,5 Półmisek - jednej z najulubieńszych manufaktur porcelany w angielskim Portmeirion. To u nich powstały magiczne serie The Botanic Garden, The Magic Garden, The Birds of England... Założona na początku lat 50-tych manufaktura postawiła na jakość wyrobów i wytworne artystyczne zdobienia, inspirowane naturą. Wśród setek wyszukanych form i przedmiotów - a wszystkie użytkowe !! porcelanowe, jakościowe; ) Duża, żadko spotykana rzecz, półmisek dość głęboki, mocny, solidny, ciężki.
Zdobienie BOTANIC GARDEN ze zdobieniami autorstwa Susan Williams Ellis - tu syringa Vulgaris / garden lilac/ , charakterystyczne motylki i szlaczek. .Sądząc po sygnaturze z dużym prawdopodobieństwem jest to przedmiot z ostatnich edycji.manufaktury w Portmeirion, Dishwasher, microeve, freezer save, oven to table. Jest to przedmiot poza gatunkowy z bez pęknięć I uszczerbków, ale z drobnymi wadami fabrycznymi np. - niewielkie Maźnięcie zieloną farbą / widoczne na zdjęciach /. W pełni użytkowy I bardzo dekoracyjny.
Satynowo-błyszczące szkliwienie. Bogate z każdej strony z ogromną dbałością o szczegół zdobienie. Już samym patrzeniem na nią nacieszyć się moźna.
Góra 33,5 x trochę ponad 19,5 podstawa 21 x 11 wys.3,5 cm
Stan zachowania bardzo dobry minus. Drobne wady fabryczne I minimalne ślady użytkowania. Bez pęknięć I uszczerbków.
Serię tę poleca w swoich programach kulinarnych pan Robert Makłowicz ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #angielski styl, #botanic garden, #elegancja, #portmeirion
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top