1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > "Wracam do domu" (nr 5648134)

"WRACAM DO DOMU"

Wyszukana

Cena: 16 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 6,00 zł / 1,20 zł
Kurier: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Piękny notes 100 kartkowy, w formacie A6. Posiada usztywnianą okładkę oraz metalowe koła. Zewnętrzna strona ozdobiona drobnymi kwiatuszkami, wewnętrzna kolorowymi domkami. Związany sznurkiem jutowym.
Słodki kołozeszyt. Idealny na zapiski.

TAGI: #domki, #kwiatuszki, #słodki, #zapiski
Wyszukana

Nasza odzież jest wyszukana – dosłownie. Każdego dnia szukamy dla Ciebie najlepszej "odzieży używanej" lub powystawowej, która nie tylko świetnie wygląda, ale też nie nosi żadnych śladów użytkowania. Efekt? Jakość sklepowych kolekcji w outletowych cenach – online.

A w wolnych chwilach, przy kawusi, relaksujemy się tworząc z kolorowych papierów kolejne notesiki. Bo lubimy mieć wszystko zanotowane, uporządkowane i "niezainternetowane", po prostu kochamy papier.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Wyszukana

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top