DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Romantyczna Księga Gości Weselnych - 80 kartek - A4 (nr 4836077)

ROMANTYCZNA KSIĘGA GOŚCI WESELNYCH - 80 KARTEK - A4

margot

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Nasza księga gości z romantycznym motywem kwiatowym to wspaniała pamiątka aby zatrzymać wspomnienia z tego jedynego dnia w życiu.
Księga oprawiona jest w zadrukowane płótno, natomiast na okładce umieszczone są imiona oraz data, z tyłu okładki znajduje się cytat miłosny, który można zmienić lub usunąć.

Parametry księgi gości:
Rozmiar: A4
80 kartek o gramaturze 120g (160 stron) (za dodatkową opłatą można zwiększyć ilość kartek)
Twarda oprawa z zadrukowanego płótna z pełną personalizacją.
Księga gości jest szyta oraz klejona (profesjonalna oprawa introligatorska)
Wstążeczka jako zakładka
Grzbiety kartek księgi gości ozdobione są kapitałką.
Czas realizacji zamówienia ze względu na oprawę introligatorską (projekt, szycie, klejenie) 7 dni roboczych.

Po zakupie w wiadomości do sprzedającego prosimy o podanie:
Imion, daty, nr czcionki,
Cytat jeżeli ma być zmieniony lub jego brak
Na dole księgi gości znajduje się napis "Księga Gości" jednakże można go także zmienić np. na: "Księga Gości Weselnych", "Księga pamiątkowa" itp. lub usunąć.

Czas realizacji zamówienia ze względu na oprawę introligatorską (projekt, szycie, klejenie) 7 dni roboczych.

TAGI: #księga gości, #kwiaty, #ślub, #wesele
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy margot

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top