DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > serduszko kawowe bransoleta STARE ZŁOTO z GRAFIKĄ w szkle (nr 4876138)

SERDUSZKO KAWOWE BRANSOLETA STARE ZŁOTO Z GRAFIKĄ W SZKLE

GalaVena

Cena: 58 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 36,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Elegancka, delikatna, nowoczesna bransoletka z artystycznym motywem graficznym wtopionym w wypukłe szkło, które sprawia, że grafika staje się trójwymiarowa. Oprawa szkła z grafiką i bransoleta w kolorze starego złota. Grafika jest najwyższej jakości, wywołana na papierze foto. Szkła z grafiką są wykonane ręcznie i są niepowtarzalne, dlatego biżuteria ta jest jedyna w swoim rodzaju. Elementy metalowe nie zawierają niklu i ołowiu.
- - - - - - - - - - - - - - - - -
Obwód bransoletki: 18 cm
Szerokość paska bransoletki: 0,5 cm
Wielkość oczka z grafiką: 2 cm
- - - - - - - - - - - - - - - - -
Możliwość indywidualnych zamówień:
- - -Ten model bransoletki z innym motywem graficznym z mojej galerii.
- - -Inne warianty biżuterii z prezentowanym motywem graficznym: każdy model biżuterii z mojego butiku.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Biżuteria elegancko i bezpiecznie zapakowana z dołączonym karnetem z niezbędnymi informacjami o produkcie i sposobie jego pielęgnacji. Gotowa na prezent.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Prawa autorskie GalaVena

TAGI: #delikatna bransoletka, #serce, #walentynki, #z grafiką
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy GalaVena

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top